понеділок, 5 листопада 2012 р.

У Домініканському соборі у Львові теж проводитимуть нічні екскурсії

Компанія ЛьвівЄвроРент запрошує відвідати казково-осінній Львів та насолодитися неповторною атмосферою старовинного княжого міста в пору золотого листя, немінного запаху кави та романтичного настрою.
***

Промоційна акція «Ніч у Львові» запрошує не лише до музеїв, театрів та галерей, а й на нічні екскурсії до храму Пресвятої Євхаристії (Домініканський собор).
Про це інформує прес-служба ЛМР.
Під час «Ночі у Львові» у Домініканському соборі, який є центром молодіжного душпастирства, можна почути про життя святих, історію та сучасність церкви та зігрітися теплим чаєм.
«Ми запрошуємо подивитися у молоде обличчя святості. І таким чином зрозуміти, що не потрібно чекати якогось певного часу, аби стати святим. Кожен день, дарований нам Богом, може бути шансом жити, як святі. Історія церкви має святих, які у свої молоді, юні роки загинули за віру. Вони є прикладами відваги та мужності для сучасної молоді. Саме про це ми розповідатимемо під час акції», – говорить отець Тарас Милян, голова Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ.
«Це добра нагода подивитись на храм Пресвятої Євхаристії по-новому. Впевнений, львів’яни знають цю церкву, але у рамках акції ми обіцяємо, що кожен обов’язково довідається щось нове», - розповідає Тарас Косар, координатор акції «Молоді святі молодої церкви».
«Ніч у Львові» пропонує відвідувачам цікаві екскурсії у найвизначніші місця Львова. Нагадаємо, велику популярність здобули нічні відвідини музею-заповідника «Личаківський цвинтар».
Графік екскурсій у Домініканський собор:
16 листопада з 21.00 год.
17, 18 листопада з 20.00 год

Немає коментарів:

Дописати коментар